Kamu SM® Bilgilendirme

 

Mali mühür, e-imza başvurusu yaptınız ve ürününüz size henüz ulaşmadı mı?

Öncelikle yaşadığınız problem için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Gönderiniz anlaşmalı kurye firması ile 15 gün içinde tarafınıza ulaştırılacaktır.
Ulaşmayan gönderiler için iletişim formumuzu doldurabilir veya bizimle 444 5 576 / 0262 648 18 18 numaralı telefonlarımızdan irtibata geçebilirsiniz.
Siz değerli kullanıcılarımıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyar, iyi günler dileriz.

Algoritma Geçişi Hakkında

1 Temmuz 2023 tarihinden itibaren Nitelikli Elektronik Sertifikalar (NES) Eliptik Eğri 384 anahtara sahip olacak şekilde üretilecektir. Detaylar için tıklayınız.

Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Üniversite Çalışanlarının Dikkatine!

Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Üniversite Personelleri için kişi ödemeli bireysel başvurular Online İşlemler sayfasındaki NES İşlemleri -> Bireysel İşlemler -> Başvuru İşlemleri -> Kişi Ödemeli Başvuru menüsünden yapılmaktadır.

Kalite Yönetim Sistemi

Kamu Sertifikasyon Merkezi Elektronik İmza Kanunu ve ilgili yönetmelik kapsamında kurulmuş olup Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı olarak Türkiye’nin elektronik sertifika hizmetleri alanında teknolojik bağımsızlığını sağlamak, özgün ve katma değeri yüksek ürün ve hizmetler gerçekleştirmek amacıyla çalışırken elektronik sertifika hizmeti sunduğu kişi, kurum ve kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini kaliteli, hızlı, kesintisiz ve güvenilir bir biçimde karşılamaktadır.

5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu ve ilgili mevzuatlar ile ilgili ulusal ve uluslararası ISO (International Organization for Standardization), ETSI (European Telecommunications Standards Institute) ve CWA (Cen Workshop Agreement) standartlarına uygun olarak faaliyetlerini gerçekleştirmekte ve sürekli iyileştirmeler yapmaktadır.

Kamu ve özel sektör alanında faaliyet gösteren müşterilerine değer katan ve yön veren çözümler sunmak amacıyla teçhizat, teknoloji, ofis, insan vb. kaynakları en iyi ve güvenilir şekilde sağlamakta, müşterilerinden gelen geri bildirimleri etkin bir iletişim yoluyla yöneterek memnuniyeti en üst düzeye taşımayı hedeflemektedir.

İlgili Bağlantılar

BİLGEM Kalite Politikasına ulaşmak için tıklayınız.