Kamu SM® Bilgilendirme

 

Mali mühür, e-imza başvurusu yaptınız ve ürününüz size henüz ulaşmadı mı?

Öncelikle yaşadığınız problem için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Gönderiniz anlaşmalı kurye firması ile 15 gün içinde tarafınıza ulaştırılacaktır.
Ulaşmayan gönderiler için iletişim formumuzu doldurabilir veya bizimle 444 5 576 / 0850 460 55 76 numaralı telefonlarımızdan irtibata geçebilirsiniz.
Siz değerli kullanıcılarımıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyar, iyi günler dileriz.

Mali Mühür Kullanıcılarımızın Dikkatine !

Mali Mühür Sertifikasını teslim alan kullanıcılar “Nasıl Kullanacağım” linkine tıklayarak açılan sayfadaki adımları sıra ile gerçekleştirdikten sonra sertifikalarını kullanabilirler.

Kart Okuyucu Satın Alımı

Kart Okuyucu İşlemleri

Kart okuyucular hem SIM kart hem de kredi kartı boyutundaki akıllı kartlar (Nitelikli Elektronik Sertifika yüklü akıllı kartlar, T.C. Elektronik Kimlik Kartları) ile bilgisayar iletişimini sağlayan donanımlardır. Kart Okuyucu satın aldığınızda size sadece okuyucu gönderilir, siparişiniz Nitelikli Elektronik Sertifika (e-imza) içermemektedir.

Kart okuyucu talebinde bulunacak firma/kurum veya kişilerin yapacakları işlemler aşağıdaki gibidir. Başvuru adımlarına tıklandığında her adımda yapılması gereken işlemlerle ilgili detaylara ulaşılabilir.

UYARI: T.C. Elektronik Kimlik Kartları ile uyumlu kart okuyucu siparişlerinizi bilgi[at]kamusm.gov.tr adresine e-posta yoluyla iletmeniz gerekmektedir.

Başvuru Süreci